Dekormania

Firany dziecięce

Szukasz wyjątkowych i uroczych dodatków do pokoju Twojego dziecka? Nasza oferta firanek dziecięcych to doskonały wybór, który pozwoli stworzyć magiczną atmosferę w każdym dziecięcym pokoju. Nasze firanki są nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie zdobione, aby zadowolić zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Firany dostępne są w różnorodnych wzorach i kolorach, które z łatwością dopasują się do każdego stylu dziecięcego pokoju.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i wybrać idealne firanki dla Twojego dziecka.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Zapraszamy do naszego sklepu w Luboniu przy ulicy Wschodniej 5 oraz nowo otwartego punktu w Swarzędzu na os Tytusa Działyńskiego 1I  lokal 305A.  

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materiałów oraz wzorników dzięki którym uda nam się stworzyć Państwa wymarzoną firankę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, posiadamy wiele efektywnych pomysłów dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować innowacyjny krój, dzięki czemu Państwa wnętrza zrobią sie przytulne i ciepłe.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dodatkowo nasza firma może przeprowadzić pomiary w Państwa domu oraz dokonać montażu karnisza wraz z upięciem firanki.