Dekormania

Rolety rzymskie

Szukasz doskonałego rozwiązania, które łączy w sobie elegancję i funkcjonalność? Nasza oferta rolet rzymskich to idealna propozycja dla Ciebie. Te wyjątkowe okienne nakrycia dostarczają nie tylko piękny wygląd, ale także praktyczne korzyści, które podniosą komfort Twojego domu. Rolety rzymskie to połączenie klasyki i nowoczesności. Ich harmonijny wygląd sprawia, że pasują do każdego rodzaju wnętrza, od tradycyjnych po nowoczesne, dodając im unikalny urok. 

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć rolety rzymskie, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Zapraszamy do naszego sklepu w Luboniu przy ulicy Wschodniej 5 oraz nowo otwartego punktu w Swarzędzu na os Tytusa Działyńskiego 1I  lokal 305A.  

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materiałów oraz wzorników dzięki którym uda nam się stworzyć Państwa wymarzoną firankę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, posiadamy wiele efektywnych pomysłów dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować innowacyjny krój, dzięki czemu Państwa wnętrza zrobią sie przytulne i ciepłe.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dodatkowo nasza firma może przeprowadzić pomiary w Państwa domu oraz dokonać montażu karnisza wraz z upięciem firanki.