Dekormania

Zasłony

Zasłony stanowią kluczowy element każdego wnętrza, nadając mu nie tylko stylowy wygląd, ale także funkcjonalność. Nasza oferta zasłon to doskonały sposób, aby dodać elegancji, prywatności i wygody do Twojego domu. Niezależnie od tego, czy aranżujesz nowe mieszkanie, odświeżasz obecny wystrój, czy po prostu chcesz poprawić jakość swojego wnętrza, nasze zasłony spełnią Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć zasłony, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Zapraszamy do naszego sklepu w Luboniu przy ulicy Wschodniej 5 oraz nowo otwartego punktu w Swarzędzu na os Tytusa Działyńskiego 1I  lokal 305A.  

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materiałów oraz wzorników dzięki którym uda nam się stworzyć Państwa wymarzoną firankę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, posiadamy wiele efektywnych pomysłów dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować innowacyjny krój, dzięki czemu Państwa wnętrza zrobią sie przytulne i ciepłe.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dodatkowo nasza firma może przeprowadzić pomiary w Państwa domu oraz dokonać montażu karnisza wraz z upięciem firanki.