Dekormania

Karnisze, szyny aluminiowe i elektryczne

Karnisze to nie tylko praktyczne elementy wyposażenia okien, ale także dekoracyjne akcenty, które nadają wnętrzu charakteru i stylu. Oferta karniszy to doskonały sposób, aby podkreślić piękno Twoich okien i stworzyć unikalną aranżację, która odzwierciedli Twój gust i styl życia. Nasze karnisze są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i solidność. Możesz być pewien, że nasze produkty będą Ci służyć przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć karnisze, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Zapraszamy do naszego sklepu w Luboniu przy ulicy Wschodniej 5 oraz nowo otwartego punktu w Swarzędzu na os Tytusa Działyńskiego 1I  lokal 305A.  

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materiałów oraz wzorników dzięki którym uda nam się stworzyć Państwa wymarzoną firankę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, posiadamy wiele efektywnych pomysłów dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować innowacyjny krój, dzięki czemu Państwa wnętrza zrobią sie przytulne i ciepłe.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dodatkowo nasza firma może przeprowadzić pomiary w Państwa domu oraz dokonać montażu karnisza wraz z upięciem firanki.