Dekormania

Zazdrostki

Jeśli chcesz dodać subtelności, elegancji i prywatności swojemu wnętrzu, nasza oferta zazdrostek to doskonały wybór. Te delikatne i stylowe okienne ozdoby nie tylko dodają uroku, ale także pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz ochronę prywatności. Zazdrostki pozwalają na regulację ilości światła w pomieszczeniu, dzięki czemu możesz stworzyć odpowiednią atmosferę o każdej porze dnia.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zazdrostek i znaleźć te, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Zapraszamy do naszego sklepu w Luboniu przy ulicy Wschodniej 5 oraz nowo otwartego punktu w Swarzędzu na os Tytusa Działyńskiego 1I  lokal 305A.  

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materiałów oraz wzorników dzięki którym uda nam się stworzyć Państwa wymarzoną firankę. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego wybrać właśnie nas

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, posiadamy wiele efektywnych pomysłów dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować innowacyjny krój, dzięki czemu Państwa wnętrza zrobią sie przytulne i ciepłe.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dodatkowo nasza firma może przeprowadzić pomiary w Państwa domu oraz dokonać montażu karnisza wraz z upięciem firanki.